שאלות ותשובות

Home/שאלות ותשובות
שאלות ותשובות 2017-01-01T14:04:40+00:00

מחירי החניות משתנים בהתאם למיקום החניה והמועד המבוקש. פירוט מלא ושקוף של תעריף החניה מופיע באפליקצייה טרם הזמנת החניה. החיוב יתבצע עבור השעה הראשונה במלואה ולאחר מכן ביחידות של רבעי שעה או חלק מרבעי שעה. מעבר לכך – אין דמי מנוי, אין עמלות נוספות ואין חיובים נסתרים!

ודאי! פשוט לחצו על כפתור "הזמנה מראש" במסך הראשי ובחרו תאריך וזמן להתחלת ההשכרה. ניתן להזמין חניה מ- 5 דקות קדימה ועד שבועיים מראש. אין עלות נוספת להזמנה מראש וניתן לבטל את ההזמנה ללא חיוב עד 15 דקות לתוך ההשכרה!

בכל סוגי החניות הפרטיות! עם Pink Park תהנו מגישה בלעדית לחניות פרטיות בבנייני מגורים ובבנייני משרדים הודות לכלכלה השיתופית וגם תוכלו להזמין חניה בחניון בהנחה של עד 50% על תעריף החניון.

תוכלו לאתר בקלות את המיקום המדוייק של החניה באמצעות כתובת, תמונות ותיאור מפורט שיופיעו באפליקציה. לנוחיותכם תוכלו לנווט עד לכתובת החניה באמצעות waze בלחיצה על כפתור "נווט".

כן! חניה שהזמנתם שמורה רק לכם. כמעט כל החניות שמציעה פינק פארק מחוברות לאמצעי דיווח תפוסה on-line! במקרים הנדירים שהחניה תזוהה כתפוסה, נשלח לכם התראה במסרון כחצי שעה לפני תחילת מועד ההשכרה. במקרים עוד יותר נדירים שבהם לא הצלחנו לזהות כי החניה תפוסה, התקשרו למוקד הטלפוני ונדאג לכם לחניה חלופית או לזיכוי מלא.

מדידת הזמן לחיוב מתחילה מרגע תחילת ההשכרה ועד לסיום ההשכרה. בחניונים ההשכרה מסתיימת אוטומטית עם היציאה מהשער ובחניות פרטיות יש לסיים את ההשכרה באפליקציה. תוכלו לכוון בקלות תזכורת לסיים את החניה במסך החניה הפעילה.

בהגיעכם למחסום בכניסה או ביציאה מהחניה פשוט לחצו על כפתור "פתח שער" באפליקציה – והשער ייפתח. אין צורך לקחת כרטיס ואין צורך לעבור במכונות תשלום. החשבונית תשלח אליכם למייל.