איך הכל התחיל? הסיפור מאחורי החניות הוורודות

Home/איך הכל התחיל? הסיפור מאחורי החניות הוורודות
איך הכל התחיל? הסיפור מאחורי החניות הוורודות 2017-01-18T15:53:03+00:00

החלום הוורוד על חניה נוחה וזולה התחיל מפתרון לבעיה שבה נתקל תומר בלושטיין, מייסד פינק פארק.

את פינק פארק הקים תומר כשהיה בכלל במסגרת לימודי הדוקטורט שלו בביולוגיה. הקפיצה לעולם היזמות והעסקים הגיעה כשהבין שחייב להיות פתרון חכם ויצירתי לתסכול של מציאת חניה בתל אביב. אפליקציות ופתרונות לתשלום על חניה יש ובשפע אבל הבעיה האמיתית היא הזמן והדלק המתבזבזים על חיפוש חניה והעלות הגבוהה של חניונים ברחבי העיר. בעצם, קיים מלאי זמין של חניות  פרטיות וציבוריות, רק צריך למצוא את הדרך להציג אותן ולאפשר הזמנה מראש שלהן ע"י הנהגים.

מסתבר שתומר אינו היחיד ששם לב לעובדה הזו. לפי פרופסור דונלד שופ, חוקר אורבני מאוניברסיטת קליפורניה חיפוש חניה ממוצע אורך בעיר צפופה בין 35-40 דקות, מה שגורם לבזבוז של זמן ושל דלק יקר, מזהם יותר את הסביבה ותורם ל – 30% מהפקקים בעיר. במילים אחרות חניה היא בעיה המורכבת משני גורמים: זמן החיפוש ועלות החניה. גם הפתרון, אם כך, צריך להיות מורכב משני גורמים.

וזו הסיבה שפינק פארק תוכננה כפתרון חניה מלא: איתור חניה זמינה עוד לפני הנסיעה (תכנון החניה), הזמנת חניה ושריון (לא צריך יותר לחפש חניה) ותשלום על החניה בהוזלה משמעותית של עד 50% מהעלות הרגילה.

איך אנחנו עושים את זה? בשילוב של מודל עסקי חכם וטכנולוגיה מתקדמת!

היצע החניות של פינק פארק כולל  גם חניות פרטיות וגם חניונים ובכך הוא רחב יותר מכל פתרון אחר. ההיצע הרחב הזה מאפשר לנו גם להגיע להסדרים עם מפעילי החניונים ולחסוך לכם, הנהגים עד 50% בעלויות החניה.

באמצעות חומרה מיוחדת וקישוריות בלוטות' שיש היום בכל טלפון חכם, אנחנו מאפשרים לכם לפתוח את השער או המחסום לחניה באמצעות הטלפון שלכם בקלות ובמהירות ברגע שהגעתם. בשילוב יכולות ניווט אנחנו יכולים לכוון אתכם לחניה בצורה מיטבית ולחסוך לכם לא רק את זמן החיפוש אלא גם זמן יקר בניווט ליעד.

בצד השני, באמצעות מערכת תוכנה חכמה לניהול החניות אנחנו מאפשרים לבעלי החניות הפרטיות או למפעילי החניונים לשלוט בזמני ההשכרה, בתעריפים ובתפוסה.

התוצאה: פחות זמן וכסף מבוזבזים על חניה, יותר זמן לעצמכם!